Specjaliści - FALKOPIA

FALKOPIA SP. Z O.O.

FALKOPIA SP. Z O.O.

Pl. Targowy 2
95-100 Zgierz

Telefon:  Pokaż numer42 719 00 61
Tel.kom.:  Pokaż numer42 716 48 95

e-mail: biuro@falkopia.pl
www: www.falkopia.pl

 

Opis firmy


Falkopia jest prywatnym przedsiębiorstwem, od początku działalności ukierunkowanym na promowanie i wdrażanie nowoczesnych, energooszczędnych technologii grzewczych, wentylacyjnych i przemysłowych. Ponad 25 letnie doświadczenie w branży oraz uwarunkowania rynkowe spowodowały, że z firmy handlowo-usługowej staliśmy się firmą inżynierską.

 

Klientom indywidualnym i instytucjonalnym proponujemy kompleksowe rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb - optymalne przy określonych uwarunkowaniach technicznych, formalnych i ekonomicznych. Mając świadomość złożoności procesu inwestycyjnego, staramy się wspierać naszych klientów na każdym jego etapie - poczynając od wstępnej koncepcji, poprzez wykonanie dokumentacji technicznej, kalkulacji kosztów, poczynieniu niezbędnych uzgodnień i uzyskaniu pozwoleń, kończąc na budowie, uruchomieniu i serwisie instalacji.

 

Obecnie, w szybko rozwijającym się świecie, w szczególności przy znacznie zmieniających się cenach nośników energii, nie trzymamy się doktrynalnie jednej koncepcji czy jednego rozwiązania technicznego. Wierzymy natomiast, że środowisko i inżynieria środowiska dają olbrzymie możliwości do wykorzystania, szczególnie w zakresie odnawialnych źródeł energii, i należy nimi w sposób umiejętny gospodarować.

Zakres usługZapisz się do naszego newslettera 

 

 

 

Zapisz się do newslettera aby jako pierwszy otrzymywać informacje o aktualnościach oraz promocjach