Specjaliści - DTS SERWIS - ŁÓDŹ

DTS Sp. z o.o.

DTS Sp. z o.o.

ul. Rzgowska 276A
95-200 Pabianice

Telefon:  Pokaż numer42 213 66 93
e-mail: biuro@dtsserwis.pl
www: www.dtsserwis.pl

 

Opis firmy


Firma DTS to profesjonalizm, zaufanie i doświadczenie. Od 2004 roku zajmujemy się kompleksowo usługami w zakresie klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji, pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Obsługujemy prywatne mieszkania, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, jednostki samorządów terytorialnych oraz przedsiębiorstwa o zasięgu globalnym. Prowadzimy serwis 24/7 w dwunastu miastach, co jest wyróżniającym aspektem na rynku HVAC, gdyż nasi Klienci mogą liczyć na nas w każdej chwili. Kierujemy się przede wszystkim satsyfakcją Klienta, dlatego stawiamy na fachowe doradztwo i profesjonalne wykonanie. Nasze podejście i standard obsługi pozwala firmie DTS isntenieć nieprzerwalnie na rynku 12 lat i być w pełni rzetelnym wykonawcom powierzonych nam inwestycji.

 

Zajmujemy się klimatyzacją wykorzystując najbardziej sprawdzone sprzęty oraz fachowo doradzając w możliwościach ich wykorzystania. Kompleksowo prowadzimy Klienta od idei poprzez najlepszy wybór skończywszy na profesjonalnym montażu. Serwis prowadzony jest 24/7. Wykonujemy pełne zadania z zakresu chłodnictwa i wentylacji. Tworzymy projekt, przedstawiamy alternatywy działania znajdując najbardziej korzystne rozwiązania dla naszych Klientów. Przenosimy w rzeczywistość nawet najbardziej złożone projekty i dajemy satysfakcję z wykonanych przez nas usług mikro, małym, średnim i dużym Przedsiębiorcom, Dopasowujemy pompy ciepła. Posiadając wieloletnie doświadczenie jesteśmy w stanie w 100% sprostać swoim Klientom w doborze oraz montażu pomp. Analizujemy zapotrzebowanie na ciepło, możliwości lokalizacji przedsięwzięcia oraz wszelkie ekonomiczne aspekty, co pozwala nam przedstawić Klientowi optymalne rozwiązanie, które będzie służyć na lata.

 

Dajemy Klientom możliwość tworzenia prądu za darmo. Przedstawiamy działanie fotowoltaiki, jej opłacalność, zasadę funkcjonowania i rozwiązania, które daje przy zastosowaniu jej w domostwie lub przedsiębiorstwie. Na podstawie wyliczeń przedstawiamy możliwości jej funkcjonowania, następnie doradzamy, montujemy i podłączamy do sieci, tak by nasi Klienci mogli korzystać z tej technologii i cieszyć się prądem pozyskanym z natury.

Zakres usług  • Pompy ciepła
  • Klimatyzacja
  • Chłodnictwo
  • Wentylacja
  • Fotowoltaiki

Zapisz się do naszego newslettera 

 

 

 

Zapisz się do newslettera aby jako pierwszy otrzymywać informacje o aktualnościach oraz promocjach